| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Depth coupling kit, quadro |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Montāžas piederumi un detaļas
|
| ETIM | EC002625 |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250612511600, 3250612511600 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250612511600 |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 74 mm |
| Dziļums | 95 mm |