| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DEHNiso RCH base plate D 300mm with socket D 10mm PE |
| Zīmols | Dehn |
| Kategorijas |
Lightning Protection Components
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001626 |
| Modelis | Sija |
| Materiāls | Plastmasas |
| Zibensnovedēja ievietošana | Skrūves mazāk |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364129771, 4013364129771 |
| Svars | 0.17 kg |
| Diametrs | 300 mm |