| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DEHNiso-DLH concrete block C35/45 180x180x70mm, recess f. base plate |
| Zīmols | Dehn |
| Kategorijas |
Lightning Protection Components
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 6810 9100 00 |
| ETIM | EC001626 |
| Modelis | Bāze |
| Materiāls | Betons |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364129788, 4013364129788 |
| Svars | 4.6 kg |
| Diametrs | 180 mm |