| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Decorative frame for F-Light downlight,white,clear glass |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Uzstādīšanas rāmis |
| Garums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163170161 |
| Krāsa | Balts |
| Diametrs | 90 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |