| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DECOR GLASS LANTERN MARBLE TABLEE27OSRAM |
| Zīmols | OSRAM |
| Kategorijas |
Grīdas lampas
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2990 00 |
| Platums | 310 mm |
| Garums | 310 mm |
| Augstums/dziļums | 335 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075855656 |
| Diametrs | 310 mm |