| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DECOR-100 CR'Z'I*230V 50* |
| Zīmols | S&P |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010930 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 158 mm |
| Augstums | 158 mm |
| Elektrības patēriņš | 13 W |
| Iebūvētais diametrs | 98 mm |
| Darbība | Tīkls |
| Savienojuma spriegums | 230 V |
| Elektrības pieslēgums | Termināli |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Higrostats | Nav |
| Louver | Nav |
| Gaisa daudzums, izkrauts | 95 m³/h |
| Piemērots elektroniskai vadībai | No |
| Piemērots transformatora vadībai | No |
| Taimeris | Regulējams |
| Ar pretvārstu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8413893143129 |