| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DCA/IT 740-0 Set DoorCom ISDN set |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Durvju telefoni un domofoni
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 6990 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Pārvērst |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015739867301 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Platums | 107 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Uzstādīšanas tehnika | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |