| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DAMP PROOF COMPACT GEN 1 1500 55 W 6500K IP66 GR |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Kategorijas |
3 pierādījumi
Griestu montāžas lampas Virsmas montāžas lampas |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 86 mm |
| Krāsu korpuss | Pelēks |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 1590 mm |
| Augstums/dziļums | 68 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Trieciena stiprums | IK08 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Stara leņķis | Ļoti plata gaisma > 80° |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Maks. sistēmas jauda | 55 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 6700 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 120 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075210127 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075210134 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4058075210127 |
| Aizsardzības klase | II |
| Lampas turētājs | Citi |
| Savienojuma veids | Iebīdāma skava |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar kustību sensoru | No |
| Piemērots lampu jaudai | 55 W |
| Režģa veids | Spīdīgs |
| Vadības ierīces veids | Elektroniskais balasts |
| Ar gaismas sensoru | No |
| Piemērots piekārtai montāžai | No |
| Stabu skaits | 3 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Piemērots vieglas līnijas konfigurācijai | No |
| Piemērots avārijas apgaismojumam | No |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Materiāls vāks | Plastmasa, strukturēta |
| Integrēts avārijas barošanas avots | No |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 | Yes |
| Iespējama gaismekļa pārklāšana ar siltumizolējošu materiālu | No |
| Piemērots lampu skaitam | 55 |
| Piemērots montāžai pie sienas | Yes |
| Piemērots iebūvētai montāžai | No |
| Ar vadības ierīci | Yes |
| Piemērots darba vietai saskaņā ar EN 12464-1 | No |
| Piemērots montāžai uz virsmas | Yes |
| Nominālā strāva | 300 mA |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Ar gaisa spraugām | No |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Elektroinstalācijas veids | Ietverta caurvadi |
| Nominālais kalpošanas laiks L70/B50 pie 25 °C | 50000 h |
| Nominālais kalpošanas laiks L80/B10 pie 25 °C | 35000 h |
| Nominālais kalpošanas laiks L90/B10 pie 25 °C | 20000 h |
| Nominālais kalpošanas laiks L90/B50 pie 25 °C | 20000 |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM5 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | -35-50 °C |
| Kvēldiega pārbaude saskaņā ar IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Aptumšošana 0-10 V | No |
| Aptumšošana 1-10 V | No |
| DALI aptumšošana | No |
| Aptumšot DMX | No |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | No |
| GPRS aptumšošana | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Aptumšošanas ražotāja patentēta sistēma | No |
| Aptumšošanas tīkla sprieguma modulācija | No |
| Aptumšošanas fāzes atslēgšana | No |
| Aptumšošanas fāzes pārslēgšana | No |
| Programmējama aptumšošana | No |
| RF aptumšošana | No |
| Aptumšojoša sinusoidālā viļņa samazināšana | No |
| Aptumšošana Touch un Dim | No |
| Aptumšojošs Zigbee | No |
| Aptumšošana ar spiedpogu | No |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Gaismas sadalītājs | Difuzora lēca/optika/panelis |
| Aptumšošana atkarībā no vadības ierīces | No |
| Aptumšošana DSI | No |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++, A+, A (LED) |
| Darbība ar Bluetooth | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Aptumšošana DALI-2 | No |
| Regulējama krāsu temperatūra | Nav |
| Regulējams gaismas plūsma | Nav |
| Regulējams stara leņķis | Nav |
| Maināms vadības mehānisms | No |
| Piemērots montāžai pie griestiem | Yes |
| Virsmas aizsardzības korpuss | Neapstrādāts |
| Spēka faktors | 0.9 |
Damp-proof luminaire, through-wired (L, N, E). Product features: High luminous efficacy: up to 120 lm/W. Type of protection: IP66. Beam angle: 120°. Through-wiring 3x1.5mm² already installed. Polycarbonate housing. Product benefits: Evenly distributed light. Energy savings of up to 50 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps). Easy installation as mounting brackets can be positioned freely on the luminaire. Easy access to electrical terminal thanks to end caps with twist and lock mechanism. Tool-free electrical connection due to push button connector. 5 years guarantee. Areas of application: Industrial and storage facilities. Car parks and underpasses. Garages. Workshops, assembly lines. Equipment / Accessories: Stainless steel clamps with safety screws included. Mounting accessories included (suspension kit, theft protection kit).