| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DALI ECO Remote PC Kit Light Control System |
| Zīmols | OSRAM |
| Kategorijas |
Push Buttons
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899195967 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4052899195974 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4052899195967 |
| Platums | 45 mm |
| Augstums | 13 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | Yes |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
User interfaces for light management systems. Product features: Remote control for configuration and startup of DALIeco light control system. Digital IR transmission. LED indicator for operation and programming mode and signal transmission. Interface for PC connection. Supply via two included button cells type CR2032. Product benefits: Clearly structured and labeled control elements. Areas of application: Offices. Industry.