Dakventilatoren, CTVB/6-200 N (220-240V50HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CTVB/6-200 N (220-240V50HZ) N8
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893353528
MPN: 5136064800
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Dakventilatoren, CTVB/6-200 N (220-240V50HZ) N8
Zīmols S&P
Kategorijas Jumta ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominālā strāva 0.2 A
Mājokļa materiāls Alumīnija
Integrēts taimeris Yes
Modbus atbalsta protokols Yes
Elektrības pieslēgums Termināli
Nominālais spriegums 230 V
Biežums 50 Hz
Soļa mērs 0 mm
Ar termisko aizsardzību Yes
Darbība ar lietotni Yes
Ar spiediena sensoru Yes
Piemērots (papildu) spiediena sensoram Yes
Maks. gaisa tilpums pie 50 Pa 502.633 m³/h
Ar pastāvīgu tilpuma plūsmas kontroli Yes
Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) 200 °C
Nominālais kanāla diametrs 234 mm
Ar bezvadu tālvadības pulti Yes
Darbības augstums 415 mm
Netiešā piedziņa No
Maks. elektriskās strāvas ievade 0.034 kW
Ar skaņas slāpētāju Yes
Korpusa materiāla kvalitāte Polipropilēna (PP)
Materiāls lāpstiņritenis Tērauds
Aksiālais modelis No
Materiāla kvalitātes lāpstiņritenis/sūkņa ritenis Polipropilēna (PP)
Virsmas aizsardzības korpuss Cinkots
Virsmas aizsardzības lāpstiņritenis Cinkots
Gaisa padeves jumta ventilators No
Izplūdes virziens Vertikālais
Ar apkopes/servisa slēdzi No
Pamatnes izmērs, iekšējais, kvadrātveida 435 mm
Skaņas spiediena līmenis 4 m (ārā) pie Qmax 40 dB(A)
Viena ātruma motors No
Viena ātruma motors vadāms ar Transformators
Aizmugurējais vilces slēģis Nav
Īpatnējā ventilatora jauda pie Qmax 127 kW/(m³/s)