| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Daker DK UPS parallel set |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
UPS sistēmas un piederumi
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 9090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |