| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DAGS3000R REM IND SDR ONLY C FRA MAX VOL |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nominālais spriegums | 20 V |
| Strāvas veids | DC |
| Skaļums | 60 dB |
| Elektrības patēriņš | 0.006 A |
| Toņu skaits | 1 |
| Ar kontaktu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5018987298117 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |