| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CX99PSUBATT CX99 Voedingseenheid BATTER |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | US |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9032 8900 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 24 V |
| Modelis | Litijs |
| Jauda | 6500 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606489659929 |
| Platums | 63.5 mm |
| Svars | 790 g |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 228.7 mm |
| Apkārtējās vides temperatūra | 0-49 °C |
| Augstums, ieskaitot stabu | 170.2 mm |
| Baterijas paka | Yes |
| Šūnu skaits | 2 |