| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CVB-240/180 T 122W EXPORT *230V 50* |
| Zīmols | S&P |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC011534 |
| Platums | 565 mm |
| Augstums | 521 mm |
| Savienojums | Atloku |
| Garums | 508 mm |
| Mājokļa materiāls | Tēraudā apstrādāts |
| Savienojuma spriegums | 230 V |
| Elektrības pieslēgums | Termināli |
| Gaisa daudzums, izkrauts | 2430 m³/h |
| Piemērots elektroniskai vadībai | No |
| Piemērots transformatora vadībai | Yes |
| Maks. gaisa temperatūra | 40 °C |
| Netiešā piedziņa | No |
| Līdzstrāvas motors | No |
| Piemērots zemas strāvas kontrolei | No |
| Piemērots frekvences kontrolei | No |
| 2 ātrumu motors | No |
| Kanāla diametrs, izplūde | 355 mm |
| Kanāla platums, izplūde | 400 mm |
| Kanāla augstums, izplūde | 400 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8413893059086 |