CVB-1100/250 *230V50/60HZ* VE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893176585
MPN: 5137285200
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CVB-1100/250 *230V50/60HZ* VE
Zīmols S&P
Kategorijas Iekārtu dzesēšanas ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5935 00
ETIM EC011534
Platums 445.5 mm
Augstums 305 mm
Savienojums Atloku
Garums 343.5 mm
Mājokļa materiāls Tēraudā apstrādāts
Savienojuma spriegums 230 V
Elektrības pieslēgums Termināli
Gaisa daudzums, izkrauts 1100 m³/h
Gaisa tilpums pie spiediena 2 600 m³/h
Gaisa tilpums pie spiediena 3 0 m³/h
Spiediens 2 395 Pa
Spiediens 3 590 Pa
Piemērots elektroniskai vadībai No
Piemērots transformatora vadībai Yes
Maks. gaisa temperatūra 40 °C
Netiešā piedziņa No
Līdzstrāvas motors No
Piemērots zemas strāvas kontrolei No
Piemērots frekvences kontrolei No
2 ātrumu motors No
Kanāla diametrs, iesūkšana 250 mm
Kanāla diametrs, izplūde 250 mm