current transformer module with voltage output, ComPact NSX400/630, 400 A rating, 3 poles
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480020810
MPN: LV432653
Iepakojums: 1
Kaste: 2
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums current transformer module with voltage output, ComPact NSX400/630, 400 A rating, 3 poles
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Mērīšanas transformatori
Izcelsmes valsts* FR
ETIM EC002048
Modelis Caurplūsmas strāvas pārveidotājs
Primārā nominālā strāva 400 A
Sekundārā nominālā šķietamā jauda 2 VA
Sekundārā nominālā strāva 5 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3606480020810
Iepakojuma līmenis 2 3606480020818
Citi tehniskie dati
Atveres diametrs 0 mm
Primāro ieeju skaits 3
Ar vara sliedi No
Snap stiprinājums No
Ar aizsardzību pret triecieniem Yes
Lejupielādes
Apraksts
This is an additional current transformer module of 400A rating with voltage measurement output for 3 poles ComPact NSX 400/630 devices. This module enables direct connection of a digital measurement device such as a Power Meter PM700 or PM800. The module is installed directly on the downstream circuit breaker power terminals. The current rating is 400A and the operational voltage is 530 VAC 50/60 Hz. The current at the secondary winding is 5A. The power consumption is 2VA. The class accuracy is 0.5. There is a class II insulation level between the front face and the power circuits. The protection degree is IP40.