current transformer, FuPacT ISFL250 to ISFL1250, class 1, 250/5A, 5VA image 1
current transformer, FuPacT ISFL250 to ISFL1250, class 1, 250/5A, 5VA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480341441
MPN: LV480886
Iepakojums: 1
Kaste: 20
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums current transformer, FuPacT ISFL250 to ISFL1250, class 1, 250/5A, 5VA
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Mērīšanas transformatori
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002048
Modelis Vienfāzes strāvas pārveidotājs
Primārā nominālā strāva 250 A
Sekundārā nominālā šķietamā jauda 5 VA
Sekundārā nominālā strāva 5 A
Virsstrāvas ierobežošanas faktors FS 5
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3606480341441
Iepakojuma līmenis 2 3606480341449
Citi tehniskie dati
Atveres diametrs 0 mm