CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector image 1
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector image 2
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector image 3
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector image 4
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector thumbnail 1
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector thumbnail 2
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector thumbnail 3
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector thumbnail 4
Power connector
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4055626407241
MPN: 1425515
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas Taisnstūra savienotāji
Izcelsmes valsts* PL
Harmonizētās sistēmas kods 8536 6990 00
ETIM EC002636
Bloķēšanas mehānisms Push Pull
Nominālais spriegums 24 V
Stabu skaits 5
Mājokļa materiāls Citi
Pārklājuma korpuss Citi
Darbības temperatūra -40-85 °C
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4055626407241
Citi tehniskie dati
Platums 31 mm
Augstums 36 mm
Dziļums 67 mm
Caurules ieplūdes atveru skaits 0
EMC versija No
Apkārtējās vides temperatūra 85 °C