CT8-V/2000 Current transformer image 1
CT8-V/2000 Current transformer image 2
CT8-V/2000 Current transformer thumbnail 1
CT8-V/2000 Current transformer thumbnail 2
CT8-V/1500 Current transformer
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542609407
MPN: 2CSG631230R1101
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CT8-V/2000 Current transformer
Zīmols ABB
Kategorijas Mērīšanas transformatori
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3121 00
ETIM EC002048
Modelis Caurplūsmas strāvas pārveidotājs
Primārā nominālā strāva 2000 A
Sekundārā nominālā šķietamā jauda 20 VA
Sekundārā nominālā strāva 5 A
Virsstrāvas ierobežošanas faktors FS 5
Precizitātes klase 0.5
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542609407
Citi tehniskie dati
Primāro ieeju skaits 1
Ar vara sliedi Yes
Snap stiprinājums Yes
Ar aizsardzību pret triecieniem Yes
Kalibrēts TRUE
Augstuma atvere 80,6 mm
Platuma atvēršana 37,7 mm