CT120/1200 Split core current transformer image 1
CT120/1200 Kabelumbau-Stromwandler für den Verteilerbau
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542889502
MPN: 2CSG401200R1101
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CT120/1200 Split core current transformer
Zīmols ABB
Kategorijas Mērīšanas transformatori
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3180 00
ETIM EC002048
Modelis Caurplūsmas strāvas pārveidotājs
Primārā nominālā strāva 5 A
Sekundārā nominālā šķietamā jauda 5 VA
Sekundārā nominālā strāva 5 A
Virsstrāvas ierobežošanas faktors FS 5
Precizitātes klase 0.5
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542889502
Citi tehniskie dati
Atveres diametrs 0 mm
Primāro ieeju skaits 1
Ar vara sliedi No
Snap stiprinājums No
Ar aizsardzību pret triecieniem Yes
Kalibrēts No
Augstuma atvere 120 mm
Platuma atvēršana 80 mm