CT12-V/800 Current transformer image 3
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
CT12-V/800 Current transformer thumbnail 3
CT12-V/800 Stromwandler Iprim=800A, 15VA
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542609605
MPN: 2CSG831180R1101
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CT12-V/800 Current transformer
Modelis Caurplūsmas strāvas pārveidotājs
Primārā nominālā strāva 250 A
Sekundārā nominālā šķietamā jauda 5 VA
Sekundārā nominālā strāva 5 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542609605
Citi tehniskie dati
Atveres diametrs 18 mm
Kalibrēts TRUE
Augstuma atvere 126 mm
Platuma atvēršana 37,5 mm