CT12-V/2500 Current transformer image 1
MD99 image 2
CT12-V/2500 Current transformer image 3
CT12-V/2500 Current transformer thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
CT12-V/2500 Current transformer thumbnail 3
CT12-V/2500 Stromwandler Iprim=2500A, 40VA
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542610205
MPN: 2CSG831240R1101
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CT12-V/2500 Current transformer
Modelis Caurplūsmas strāvas pārveidotājs
Primārā nominālā strāva 80 A
Sekundārā nominālā šķietamā jauda 2 VA
Sekundārā nominālā strāva 5 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542610205
Citi tehniskie dati
Atveres diametrs 18 mm
Kalibrēts TRUE
Augstuma atvere 126 mm
Platuma atvēršana 37,5 mm