CT12-V/2000 Current transformer image 2
MD01 thumbnail 1
CT12-V/2000 Current transformer thumbnail 2
CT12-V/2000 Stromwandler Iprim=2000A, 30VA
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542610106
MPN: 2CSG831230R1101
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CT12-V/2000 Current transformer
Modelis Caurplūsmas strāvas pārveidotājs
Primārā nominālā strāva 60 A
Sekundārā nominālā šķietamā jauda 2 VA
Sekundārā nominālā strāva 5 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542610106
Citi tehniskie dati
Atveres diametrs 18 mm
Kalibrēts TRUE
Augstuma atvere 126 mm
Platuma atvēršana 37,5 mm