CT12-V/1500 Current transformer image 2
MD01 thumbnail 1
CT12-V/1500 Current transformer thumbnail 2
CT12-V/1500 Stromwandler Iprim=1500A, 20VA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542610007
MPN: 2CSG831220R1101
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CT12-V/1500 Current transformer
Zīmols ABB
Kategorijas Mērīšanas transformatori
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3180 00
ETIM EC002048
Modelis Caurplūsmas strāvas pārveidotājs
Primārā nominālā strāva 50 A
Sekundārā nominālā šķietamā jauda 2 VA
Sekundārā nominālā strāva 5 A
Virsstrāvas ierobežošanas faktors FS 5
Precizitātes klase 0.5
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542610007
Citi tehniskie dati
Atveres diametrs 18 mm
Primāro ieeju skaits 1
Ar vara sliedi Yes
Snap stiprinājums Yes
Ar aizsardzību pret triecieniem Yes
Kalibrēts TRUE
Augstuma atvere 126 mm
Platuma atvēršana 37,5 mm