| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CT 5/300A |
| Zīmols | Noark |
| ETIM | EC002048 |
| Modelis | Pievienojams strāvas transformators |
| Primārā nominālā strāva | 300 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 5 A |
| Virsstrāvas ierobežošanas faktors | FS 10 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8592765073143 |
| Atveres diametrs | 24 mm |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Ar vara sliedi | No |
| Snap stiprinājums | No |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | No |