| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CSVS BROWNFIELD KIT 92X92MM |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Air Conditioning Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC011603 |
| Platums | 92 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 92 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Iekštelpu bloka režģis |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481369666 |