| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CS NewBasic BHT 600x1200x400 |
| Zīmols | Rittal |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9403 2080 00 |
| ETIM | EC000261 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028177569157 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 1200 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Durvju skaits | 1 |
| Slēdzeņu skaits | 1 |
| Piemērots montāžai pie sienas | No |
| EMC versija | No |
| Ar stiklotām durvīm | No |
| Savienojams | No |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Alumīnija |
| Trieciena stiprums | IK07 |
| Piemērots āra uzstādīšanai | Yes |
| Piemērots metriskai montāžai | No |
| Montāžas plāksnes dziļums regulējams | No |
| Ar ventilācijas durvīm | Yes |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Ar aizmugurējām durvīm | No |
| Piemērots iebūvējamai sienā | No |
| Slīpa jumts | Yes |
| Statu stiprinājums | No |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 3R |
| Maks. pieļaujamā montāžas plāksnes slodze saskaņā ar IEC 62208 | 2000 N |
| Grīdas sienas modelis | Yes |
| Atdalīts | Yes |
| Stūra modelis | No |
| Starpposma montāža | No |