| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CrystalWay Panel Kit 20m |
| Zīmols | EATON |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Platums | 28 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 230 mm |
| Augstums/dziļums | 133 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Gaismas izvads | Netiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Matt |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191105709 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191105709 |