| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Crystalway Clips |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 50 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191105723 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191105723 |
| Materiāls | Plastmasas |