| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CrystalWay 20m DALI (L,R,D,U) |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 6120 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Platums | 30 mm |
| Garums | 231 mm |
| Augstums/dziļums | 133 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Trieciena stiprums | IK04 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP42 |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Maks. sistēmas jauda | 2.5 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191806255 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191615154 |
| Aizsardzības klase | II |
| Lampas turētājs | Nav |
| Vadītāja šķērsgriezums | 2.5 mm² |
| Savienojuma veids | Savienojuma kabelis ar sistēmavienojuma kontaktdakšu |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Barošanas sistēma | Perifērija (atsevišķa baterija) |
| Iebūvētais platums | 81 mm |
| Piemērots marķēšanas veidam | Akrila plāksne |
| Stabu skaits | 2 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Apgaismes galviņu skaits | 28 |
| Iebūvēts garums | 265 mm |
| Materiāls vāks | Plastmasa, caurspīdīga |
| Akumulatora kvalitāte | Litija joni |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 | No |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | Yes |
| Monitoringa aprīkojums | Drošības modulis uzraudzībai (centrālā barošanas sistēma) |
| Atpazīšanas attālums | 20 m |
| Ar piktogrammu | Yes |
| Iebūvētais augstums/dziļums | 75 mm |