CRVT/6-630 N (230/400V50HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CRVT/6-630 N (230/400V50HZ) N8
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893070920
MPN: 5136980700
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CRVT/6-630 N (230/400V50HZ) N8
Zīmols S&P
Kategorijas Jumta ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominālā strāva 3.7 A
Stabu skaits 6-polu
Mājokļa materiāls Nerūsējošais tērauds
Integrēts taimeris Yes
Modbus atbalsta protokols Yes
Elektrības pieslēgums Termināli
Nominālais spriegums 230/400 V
Biežums 50 Hz
Ar termisko aizsardzību Yes
Darbība ar lietotni Yes
Ar spiediena sensoru Yes
Piemērots (papildu) spiediena sensoram Yes
Maks. gaisa tilpums pie 50 Pa 12078.4 m³/h
Ar pastāvīgu tilpuma plūsmas kontroli Yes
Maks. gaisa tilpums pie 100 Pa 11585.4 m³/h
Maks. gaisa tilpums pie 150 Pa 11026.4 m³/h
Maks. gaisa tilpums pie 200 Pa 10351.4 m³/h
Maks. gaisa tilpums pie 250 Pa 9513.33 m³/h
Maks. gaisa tilpums pie 300 Pa 8505.3 m³/h
Maks. gaisa tilpums pie 400 Pa 5965.23 m³/h
Nominālais kanāla diametrs 750 mm
Ar bezvadu tālvadības pulti Yes
Darbības augstums 513 mm
Netiešā piedziņa No
Maks. elektriskās strāvas ievade 1.519 kW
Ar skaņas slāpētāju Yes
Korpusa materiāla kvalitāte Nerūsējošais tērauds 304 (1.4301)
Materiāls lāpstiņritenis Alumīnija
Aksiālais modelis No
Materiāla kvalitātes lāpstiņritenis/sūkņa ritenis AlMg3 (3.3503)
Virsmas aizsardzības korpuss Cinkots
Virsmas aizsardzības lāpstiņritenis Cinkots
Gaisa padeves jumta ventilators No
Izplūdes virziens Vertikālais
Ar apkopes/servisa slēdzi Yes
Pamatnes izmērs, iekšējais, kvadrātveida 900 mm
Skaņas spiediena līmenis 4 m (ārā) pie Qmax 61 dB(A)
Viena ātruma motors Yes
Viena ātruma motors vadāms ar Frekvence
Aizmugurējais vilces slēģis Nav
Īpatnējā ventilatora jauda pie Qmax 363 kW/(m³/s)