CRHB/6-400 N (230V50/60HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CRHB/6-400 N (230V50/60HZ) N8
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893011015
MPN: 5136917000
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CRHB/6-400 N (230V50/60HZ) N8
Zīmols S&P
Kategorijas Jumta ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominālā strāva 1 A
Stabu skaits 6-polu
Mājokļa materiāls Nerūsējošais tērauds
Integrēts taimeris Yes
Modbus atbalsta protokols Yes
Elektrības pieslēgums Termināli
Nominālais spriegums 230 V
Biežums 50/60 Hz
Ar termisko aizsardzību Yes
Darbība ar lietotni Yes
Ar spiediena sensoru Yes
Piemērots (papildu) spiediena sensoram Yes
Maks. gaisa tilpums pie 50 Pa 2672.09 m³/h
Ar pastāvīgu tilpuma plūsmas kontroli Yes
Maks. gaisa tilpums pie 100 Pa 2227.82 m³/h
Maks. gaisa tilpums pie 150 Pa 1580.54 m³/h
Maks. gaisa tilpums pie 200 Pa 602 m³/h
Nominālais kanāla diametrs 630 mm
Ar bezvadu tālvadības pulti Yes
Darbības augstums 363 mm
Netiešā piedziņa No
Maks. elektriskās strāvas ievade 0.17 kW
Ar skaņas slāpētāju Yes
Korpusa materiāla kvalitāte Nerūsējošais tērauds 304 (1.4301)
Materiāls lāpstiņritenis Alumīnija
Aksiālais modelis No
Materiāla kvalitātes lāpstiņritenis/sūkņa ritenis AlMg3 (3.3503)
Virsmas aizsardzības korpuss Cinkots
Virsmas aizsardzības lāpstiņritenis Cinkots
Gaisa padeves jumta ventilators No
Izplūdes virziens Horizontālais
Ar apkopes/servisa slēdzi Yes
Pamatnes izmērs, iekšējais, kvadrātveida 630 mm
Skaņas spiediena līmenis 4 m (ārā) pie Qmax 49 dB(A)
Viena ātruma motors Yes
Viena ātruma motors vadāms ar Transformators
Aizmugurējais vilces slēģis Nav
Īpatnējā ventilatora jauda pie Qmax 165 kW/(m³/s)