CRHB/4-250 N (230V50/60HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CRHB/4-250 N (230V50/60HZ) N8
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893957276
MPN: 5136911900
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CRHB/4-250 N (230V50/60HZ) N8
Zīmols S&P
Kategorijas Jumta ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominālā strāva 0.3 A
Stabu skaits 4 pāri
Mājokļa materiāls Nerūsējošais tērauds
Integrēts taimeris Yes
Modbus atbalsta protokols Yes
Elektrības pieslēgums Termināli
Nominālais spriegums 230 V
Biežums 50/60 Hz
Ar termisko aizsardzību Yes
Darbība ar lietotni Yes
Ar spiediena sensoru Yes
Piemērots (papildu) spiediena sensoram Yes
Maks. gaisa tilpums pie 50 Pa 602.285 m³/h
Ar pastāvīgu tilpuma plūsmas kontroli Yes
Maks. gaisa tilpums pie 100 Pa 430.372 m³/h
Maks. gaisa tilpums pie 150 Pa 211.459 m³/h
Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) 70 °C
Nominālais kanāla diametrs 326 mm
Ar bezvadu tālvadības pulti Yes
Darbības augstums 209 mm
Netiešā piedziņa No
Maks. elektriskās strāvas ievade 0.046 kW
Ar skaņas slāpētāju Yes
Korpusa materiāla kvalitāte Nerūsējošais tērauds 304 (1.4301)
Materiāls lāpstiņritenis Plastmasas
Aksiālais modelis No
Materiāla kvalitātes lāpstiņritenis/sūkņa ritenis Polipropilēna (PP)
Virsmas aizsardzības korpuss Cinkots
Virsmas aizsardzības lāpstiņritenis Cinkots
Gaisa padeves jumta ventilators No
Izplūdes virziens Horizontālais
Ar apkopes/servisa slēdzi Yes
Pamatnes izmērs, iekšējais, kvadrātveida 326 mm
Skaņas spiediena līmenis 4 m (ārā) pie Qmax 43 dB(A)
Viena ātruma motors Yes
Viena ātruma motors vadāms ar Elektroniskais
Aizmugurējais vilces slēģis Nav
Īpatnējā ventilatora jauda pie Qmax 203 kW/(m³/s)