| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Resistance relay CR-810 DUO |
| Zīmols | F&F |
| Kategorijas |
Monitoring Relays
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| Iespējama reģistrācijas kļūda | No |
| Iespējama ārēja atiestatīšana | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5908312595519 |
| Platums | 17.5 mm |
| Augstums | 69 mm |
| Dziļums | 98 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 1 |