Cover PD-MS-KMV01508 image 1
Cover PD-MS-KMV01508
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125476887
MPN: OEZ:47688
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Cover PD-MS-KMV01508
Zīmols OEZ
Kategorijas Montāžas komponentes
ETIM EC002620
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125476887
Apraksts
with cut-out 45 mm number of modules 34, cover height 150 mm, for RZE, NP, QA, width 800 mm