Cover PD-M-KM02006 image 1
Cover PD-M-KM02006
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125442752
MPN: OEZ:44275
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Cover PD-M-KM02006
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125442752
Apraksts
without cut-out 45 mm, cover height 200 mm, for modular system NP66, cabinet width 600 mm