Cover PD-M-KM01508 image 1
Cover PD-M-KM01508
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125442707
MPN: OEZ:44270
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Cover PD-M-KM01508
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125442707
Apraksts
without cut-out 45 mm, cover height 150 mm, for modular system NP66, NP55, cabinet width 800 mm