Cover PD-M-KM01505 image 1
Cover PD-M-KM01505
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125442684
MPN: OEZ:44268
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Cover PD-M-KM01505
Zīmols OEZ
Kategorijas Montāžas komponentes
ETIM EC002620
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125442684
Apraksts
without cut-out 45 mm, cover height 150 mm, for modular system NP66, cabinet width 500 mm