| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | cover for BKF/BKW250 length 800 mm |
| Zīmols | Hager |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000894 |
| Platums | 250 mm |
| Materiāla biezums | 3 mm |
| Garums | 800 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Montāžas atvere | Kasetēm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002236253, 4012002236253 |
| Virsmas aizsardzība | Cinkots |
| Vāka montāžas atvere | No |
| Vāka stiprinājuma stiprinājums | No |
| Montāžas atveru skaits | 0 |