| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Coupling pair for BRS 65x210mm cover 2x80mm |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Sienas kabeļu kanāli
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000874 |
| Modelis | Simetrisks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012740217682 |
| Konstrukcijas veids | Savienojums |
| Piemērots sienas kanāla dziļumam | 65 mm |
| Piemērots sienas kanāla platumam | 65-210 mm |
| Ar potenciālu izlīdzināšanu | Yes |