| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Coupler 3p socket str-rel, narrow, blk |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002560 |
| Nominālā strāva | 20 A |
| Garums | 56 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677722639 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677722639 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6418677722639 |
| Platums | 28 mm |
| Augstums | 20 mm |