| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Corner elevator part 1000 pcs |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002625 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas kronšteins |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100340742, 6438100340742 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6438100340742 |
| Platums | 51 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Dziļums | 11 mm |