| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CorePro R7S 118mm 8.1-60W 840 G |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | R7s |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 13.5 mm |
| Lampas efektivitāte | 119 lm/W |
| Lampas forma | Lineārais |
| Garums | 118 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 8.1 W |
| Gaismas plūsma | 970 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699735180 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718699735197 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718699735180 |
| Krāsa | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 10000 h |
| Nominālā strāva | 44 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 9 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 0.8 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG1 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 5000 |
| Spēka faktors | 0.8 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.1081 |