| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CorePro lustre ND 5.5-40W E14 865 P45 FR |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 45 mm |
| Lampas efektivitāte | 94.55 lm/W |
| Lampas forma | Bumbiera formas |
| Garums | 88 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Lampas jauda | 5.5 W |
| Gaismas plūsma | 520 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696746837 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718696746844 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718696746837 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 50 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 6 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 50000 |
| Spēka faktors | 0.5 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.1207 |