| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CorePro LEDtube HF 1200mm 15W840 T8 G |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 106.7 lm/W |
| Gaismas plūsma | 1600 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696581278 |