| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CorePro LEDtube 600mm 8W840 C G |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 600 mm |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 8 W |
| Lampas apzīmējums | T8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696492772 |