| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CorePro LEDspotMV ND 2.2-30W 827 R39 36D |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 2.2 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696584040 |
| Gaismas plūsma | 150 lm |