| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CorePro LEDspotLV ND 8-50W 830 MR16 50D |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 8 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696528914 |
| Gaismas plūsma | 650 lm |