| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CorePro LEDcapsuleMV 2.5-25W 827 G9 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 81.6 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 204 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696419205 |