| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Copenhagen | Garden light | Stainless steel |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 90 |
| ETIM | EC000301 |
| Augstums/dziļums | 930 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581230873 |
| Lampas turētājs | E27 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Mājokļa materiāls | Citi |